Beko Led tv B40-LB-5433 Görüntü Yok

Aldığımız Beko Led tv B40-LB-5433 televizyonunda görüntü yok fakat ses varsa buna neden olan bilgileri yazımızda sizlere anlatacağız.

Elektronik cihazların tamamı kendi içerisinde model ve markalara ayrılmaktadır. Yani iphone telefonu bir marka iken kendi alanında modellere ayrılmaktadır. Televizyonda da durum aynı şekilde ilerlemektedir. Yeni evlenen çiftler genel olarak beyaz eşya satın alırken televizyonlarını da aynı yerden almayı tercih edenler. Hem fiyat noktasında daha uyguna maliyetini getirmekte hem de daha avantajlı olmaktadır.

Televizyon evin her şeyi olduğu için tüm cihazlarda arıza yaşansa da televizyonda teknik sorun oluşmasını istemeyiz. O yüzden tv yi satın almadan önce hangi marka ve model daha kullanışlı ve arıza çıkarmıyorsa o televizyonu almak isteriz.

Beko Led tv B40-LB-5433 Görüntü Yok 2

Aldığınız televizyon markası ve modeli Beko Led tv B40-LB-5433 ise görüntü kalitesi ve ses düzeyi istediğiniz şekilde olacaktır. Beko kendi başına marka olsa da kendi içerisinde modellere ayrılmaktadır. Beko Led tv B40-LB-5433 sorun hiç yaşanmıyor dersek de sizi yanıtmış oluruz. Çünkü her teknolojik cihazda teknik sorunlar yaşanabilmektedir.

Televizyonların tamamında oluşan görüntü var ses yok sorunu sizin bu televizyonunuzda da oluşabilir. Görüntü gelmiyor ama sesi duyabiliyorsanız televizyon ve uydu arasında kablo bağlantılarının gözden geçirilmesi gerekiyor.

Kablo temassızlığıyla alakalı probleminizden dolayı bağlantı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bağlantıları kontrol ederek tekrar bir deneme sağlayalım. Televizyon arkasındaki fişleri çıkartıp tekrar takmanız da fayda var.

Kumanda pilleriyle alakalı da ara ara sorunlar yaşanabilmektedir. Siz sizden kaynaklanabilecek tüm bağlantıları kontrol ettiyseniz eğer artık bir işlem yapmanıza gerek kalmamıştır. Son olarak servisçi çağırarak bağlantısını kontrol etmesini isteyebilirsiniz.

One Comment

  1. Avatar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir