Bilgisayarımda Netflix Uygulaması Sürekli Donuyor

Bilgisayarımda Netflix Uygulaması Sürekli Donuyor ise buna dur demenin zamanı gelmedi mi? E hadi o zaman işlemlere bakalım.

Bildiğiniz üzere Netflix uygulamasını sadece televizyonlarınızda değil, bilgisayarınızda ya da telefonlarınızda veya tabletinizde de kullanabiliyorsunuz.  Kullandığınız cihazınızda uygulama ile ilgili sorun yaşanmasına dur deme zamanı geldi.

Sürekli donuyor ise bağlantılarınızı gözden geçirin. Bilgisayarınızda kablolu bağlıysanız kablosuz şekilde bağlantı kurun. Kablosuz bağlıysanız eğer kablolu şekilde bağlantı kurarak deneme yapın. Denemeleri yaptım kardeşim ama yine de gelmiyor diyorsanız bu durumda kanal ayarlarınızı değiştirin. Kanal ayarının etkisi oldukça büyük olduğundan dolayı yüzde yüz sizde faydasını göreceksiniz.

Netflix Bilgisayarda Çalışmıyor

Diyelim ki bunları da yaptınız ama yine de sürekli donuyor hatası geliyor. Bilgisayarınızın DNS adresini değiştirin. Bilsem zaten değiştirim de diyebilirsiniz😊 O yüzden Ağ ve Paylaşım Merkezi > İnternet Protokolü sürüm 4 alanına girin.

Bilgisayarımda Netflix Uygulaması Sürekli Donuyor

Pc Netflix Sürekli Kapanıyor

  • DNS Adresleri; 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak giriş yapın.

DNS giriş işlemleri tamam, internet bağlantısı tamam, ayarlarınızın tamamı tamam, ise bu durumda bilgisayarınızı bir kere kapatıp açıp bağlan diyerek deneme yapın. Ya olmuyor kardeşim yine olmuyor diyorsanız bu durumda Netflix müşteri hizmetlerini arayıp deneme yaptığınız bu işlemlerden bahsedin.

Onlar size neler yapmanız gerektiğini iletecektir. Ama muhakkak bizim verdiğimiz bilgileri işleme koyduğunuzu söyleyin. Haydi o zaman bir diğer yazı da görüşmek dileğiyle.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir