Netflix Beklenmeyen bir hata oluştu

Netflix uygulamanıza bağlanmaya çalıştığınızda beklemeyen bir hata oluştu şeklinde uyarı alıyorsanız buna neden olan etkenlerin ne olduğunu sunacağız.

Netflix hesabınıza bildiğiniz üzere internet bağlantısı üzerinden bağlantı kuruyorsunuz. Bağlantı kurmaya çalıştığınızda beklenmeyen bir hata oluştu şeklinde bir uyarı alıyorsanız da bununda nedeni internet bağlantınızla alakalıdır.

Bağlantının yavaş olması ya da ara ara kopma yaşatması durumunda bu hatalar ile karşılaşabiliyorsunuz. O yüzden hemen internet bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gereklidir. İnternet bağlantılarınızı gözden geçirebilmeniz için ise modemin ara yüzünün içerisine erişim yapmak gerekir.

Netflix Bağlantı Kurulamıyor Hatasını Giderme 2

Bağlantılarınızın için kendi modeminizin ara yüzünün içerisine erişim sağladığınızda aynı zamanda kanal ayarlarını da yapabilirsiniz. Bu ayarlar modemin kopmamasına sebebiyet verecektir. Modemi resetleyip kurulumu yapmanızla birlikte herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Modem kurulumu ile ilgili bilgi almak için modeminizin marka ve modeli ne olursa olsun Modem Kurulumları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Netflix beklenmeyen bir hata oluştur sorunu sonrasında bağlantıları gözden geçirdikten sonra aynı zamanda bir de cihazı kapatıp yeniden açarak deneme yapmalısınız. Son olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçip onlardan destek isteyebilirsiniz.

Netflix yetkililerine modeminizin resetlenip kurduğunuzu ve aynı zamanda kanal ayarlarınızı da yaptığınızı beyan etmeniz gereklidir. Onlardan sonra daha kısa süre içerisinde sorun çözümlenecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir