Netflix Film Yarıda Kesiliyor Neden

Netflix Film Yarıda Kesiliyor Neden? Netflix’te oturum açtıktan sonra kendinize bir film seçip izlemeye başlıyoruz. Açtığınız film yarıda donuyor ya da %25 olunca içerik ulaşılamıyor diyorsa çözümü sunacağız.

Netflix uygulaması popüler hale gelince kullanıcı sayısı da buna bağlı olarak sürekli artmaktadır. Program hızlı şekilde yayıldığı için hatalardan ard arda gelmeye başlamıştır. Üst üste gelen bu hataların nasıl giderileceğini birlikte kontrol edeceğiz.

Netflix ilk aylığı ücretsiz sonrasındaki ayarlar için ise belli bir tutar karşılığında film izlememize olanak sunmaktadır. Zaten bu ücretsiz dönem bittiğinde de eminim siz de kullanmaya devam ediyorsunuzdur.

Bazı kullanıcılar kart bilgilerini girdiğinde bir şey olur mu? Diye tereddüt yaşamaktadır. Denenmiş ve kontrol altında olan bir uygulama oluşundan bir sıkıntı olmadan bilgilerinizi verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı gibi her ay sizden belirttiği ücreti kesmek için o bilgileri istemektedir.

Üyelik işlemleriniz sonrasında videolar yarıda kesiliyorsa,

  • Buna neden olan etkenlerin başında internet bağlantınız gelmektedir.
  • İnternet bağlantınızı gözden geçirelim.
  • Modemin kanal ayarlarını yapalım.
  • Kanal işlemleri sonrasında cihazı kapatıp yeniden oturum açarak sorunun giderilip giderilmediğini test ediyoruz.
  • Sorun yapılan işlem aşamaları sonrasında gitmemişse
  • Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmeniz gerekiyor.
  • Onlar gereken bilgileri sizlere paylaşacaklardır.

Şuan yaptığımız araştırmalarda filmin yarısına geldiğinde neden donduğuna ilişkin henüz tam veri bulunmuyor. Ancak müşteri hizmetleri sizi bu konuda yönlendirmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir