Netflix Hata Kodu tvq-pm-100 (5.6.1)

Netlfix’e bağlantı kurmayı denediğinizde Hata Kodu tvq-pm-100 (5.6.1) hatası alıyorsanız hangi yollarla çözüme kavuşturacağınızı yazımızda sunacağız.

Netflix son dönemlerin en gözden film uygulamalarından birisidir. Dizilerinizi yeni çıkmış sinema filmlerini bu alanda ilk 1 ay ücretsiz izleyebiliyorsunuz. Daha sonrasında ise hemen hemen bir sinema biletine yakın aylık ücret karşılığında da üye olabiliyorsunuz.

Netflix uygulamanıza kart bilgilerinizi girmeden üye olamıyorsunuz. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra ise aylık ücret üzerinden sizler ücretlendiriliyorsunuz. Tabi üyeliğinizi iptal ettiğiniz durumda anında üyelik iptaliniz gerçekleştirilmektedir.

Netflix Hata Kodu tvq-pm-100 (5.6.1) 3

Netflix üyeliğinizi devam ettiriyorsunuz ve uzun zamandır da uygulamada filmlerinizi izliyorsunuz diyelim. Ancak gün oldu hatalarla karşı karşıya kaldınız. Bu durumda yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Örneğin; bir çok kullanıcı netflix hata kodu tvq-pm-100 (5.6.1) hatası alıyorsanız bu durumda bağlantılarınıza bir bakınız. Mobile bağlantı kurduğunuzu düşünürsek hemen bağlantınızı keserek wifi ağına bağlanmayı deneyin.

Ve aynı zamanda modeminizin kanal ayarlarınızı da yapmanız halinde sorununuzun giderildiğini görüntüleyebilirsiniz. Yine sorun gidermediyse bu durumda Netflix müşteri hizmetlerini arayarak yukarıdaki işlemleri sağladığınızı belirtebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir