Netflix Hata Mesajı: Sizi Netflix’e bağlayamıyoruz

Dünyada geneline yayılan netflix çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Ancak uygulamada yaşanan hatalar ise can sıkmaya başladı. Sizi netlfix’e bağlayamıyoruz hatasıyla ayarları sizlere sunacağız.

Netflix üyeliğinizi yaptırdıktan sonra bağlayamıyoruz uyarısını vermesi ister istemez yüzünüzün düşmesine neden olacaktır. Ücretli şekilde üyelik yaptığınız uygulamaya giriş yapamamak oldukça sinir bozucudur.

Bağlantılarınızın doğru olduğundan emin olduğunuzda kablo bağlantılarınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor. Kablo bağlantılarınızı inceledikten sonra yine sorun varsa bu durumda kanal ayarlarınızı incelemelisiniz.

Sizi Netflixe Bağlayamıyoruz

Modemin kanal ayarlarındaki yapacağınız değişiklik sonrasında oturumu da kapatıp açmanızda yarar var. Bu işlemlerinizi sağladığınızda Sizi netflix’e bağlayamıyoruz uyarısı da ortadan kalkmış olması gerekiyor.

Netflix Hata Mesajı; Sizi Netflix'e bağlayamıyoruz 1

Netflix ile ilgili sadece bunları yapmak yetmiyor tabi ki. Aynı zamanda netflix uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor.

Netflix hata mesajıyla ilgili sorun bu yapılan işlemlerden sonrada devam ediyorsa Netflix müşteri hizmtleriyle görüşme yapmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerine de bu işlemleri yaptığınızı ancak sorununuzun hala daha devam ettiğini dile getirin.

Yaptığınız işlemlerden bahsetmediğiniz zaman aynı işlemleri tekrarlatıp sizi bunalıma sokabilirler. Uyduayarı olarak yazılarımızı sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Takıldığınız veya eklemek istediğiniz yerler olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir