Netflix Hatası (-12) Sorunu Çözümü

Netflix uygulamanıza girişiniz sırasında Netflix Hatası (-12) sorunu çözümü için ayarlarınızı kontrol edeceğiz.

Netflix uygulamasını ücretsiz olacak şekilde bilgisayarlarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden kullanım yapabiliyorsunuz. Tabi uygulama 1 ay ücretsiz olmasından dolayı da ayrıca bir ilgi kazanmaktadır.

Netflix Hatası 12 Uyarı Geliyor Nasıl Giderebilirim

Netflix hataları kullanıcı sayısına göre artış göstermeye başlamıştır. Kitlesini gün geçtikçe çoğaltmayı başaran uygulama içerisinde hatalarında arttığını söyleyebiliriz. Son olarak sıklıkla gelen hatalardan birisi de 12 hata kodu oldu. Üzgünüz Netflix hizmetinize erişemiyoruz hatası alıyorsanız çözümünün hangi yolla yapıldığını kontrol sağlayacağız.

Netflix Hata 12 Uyarısı

  • Netflix uygulamasını kapatıp yeniden bağlantı kurmayı denemeniz gereklidir.
  • Oturumu kapalı hale getirip yeniden giriş yapmayı deneyiniz.
  • Denemeleriniz sonuçsuz kalırsa modemin kablosuz bağlantı ayarlarını gözden geçirmelisiniz.

Bağlantıları yaptığınız süre içerisinde aynı zamanda kablolu bağlantılarınızı da gözden geçirmeniz de yarar bulunmaktadır. Bir de modeminizin ara yüzüne girmişken kanal ayarlarını da işleme koymanızda yarar bulunuyor.

Kanal ayarlarını kendinize bağlı olacak şekilde 1,6,9 ve 11 olacak şekilde sırasıyla ayarlayabilirsiniz. Netflix 12 hatası ya da üzgünüz netflix hizmetinize ulaşılamıyor hatanızın bu işlemlerin sonunda çözüme kavuşması gereklidir. Netflix Hatası (-12) Sorunu Çözümü işlemini sağladık devamı için Netflix sayfasına göz atabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir