Netflix İçin Yeni Bir Cihaz Almam Mantıklı Mı?

Netflix programının kendi cihazında olmadığını fark eden televizyon kullanıcıları sırf bu uygulama için cihaz satın almak istemektedir.

Netflix yetkilileri tüm cihazlarda programın kullanması yönünde çalışmalarını devam etmektedir. Televizyonların bazılarında netflix uygulaması görünmüyor olsa bile mağaza alanına girip aratma yaptığınızda hemen karşınıza gelmektedir.

Yani baktınız yok hemen yeni bir cihaz almanız gerekmiyor. Televizyon kullanıcıları ilk bir ay deneme süresini kullandıktan sonra netflix için yeni bir cihaz almaya değer mi soruları da sormaktadır.

Netflix İçin Yeni Bir Cihaz Almam Mantıklı Mı 2

Kararınızı vermemişken yeni bir cihaz almanız elbette ki mantığa uygun bir hareket değildir. Netflix yüzlerce cihazda bulunurken ilerleyen zamanlarda daha geniş bir ağa yayılacağa benziyor. Herkes tarafından kabul görmüş programın yakın zaman içerisinde tüm cihazlarda faaliyete geçeceğini söyleyebiliriz.

Evinizdeki televizyonunuzun netflix yayına izin verip vermediğini öğrenmek istiyorsanız http://devices.netflix.com adresi üzerinden ayarları sağlayabilirsiniz. Emin olun ki buradaki kontrol sonrasında cihazınızda göremediğiniz netflix uygulamasını biraz baktıktan sonra bulursunuz. Netflix hakkında merak ettiklerinizi sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.
Netflix oturum açmayı bilmiyorsanız eğer uygulama sizi zaten yönlendirmektedir. İlk 1 ay ücretsiz sürüm sonrasında ücretli hale geldiğini de bilmenizi isteriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir