Netflix indirme devam etmesi için ağ bağlantısı gerekiyor

Netflix hesabınızda gezinti yaparken Netflix indirme işleminin devam edebilmesi için ağ bağlantısı gerekiyor böyle bir mesajla karşılaşıyorsanız nedenine birlikte bakacağız.

Aldığınız hata mesajının altında yatan neden zaten kendini oldukça belli ediyor. Sorununuzun devam etmemesi için gerekli ağ bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Bir film ya da dizi açmanız sırasında veya da indirme işlemleriniz sırasında internet bağlantınız kesilmiş olabilir.

Netflix İndirme İçin Ağ Gerekiyor

Bağlantınız kesilmesinden dolayı da uygulama tarafından sizlere böyle bir uyarı bilgilendirmesi gönderilmektedir. Ya kardeşim benim internetim var ama bu hatayı alıyorum diyebilirsiniz. Fakat alınan hata var olan internetiniz sırasında gelmemektedir.

Netflix İndirme devam etmesi için ağ bağlantısı gerekiyor 1
Anlık kesintiler sonrasında böyle bir uyarı bilgilendirmesi alıyorsunuzdur. Bunun içinde bağlantılarınızı gözden geçirmelisiniz.

  • Modeminizde internet var mı yok mu?
  • Telefonlardan internetinize girebiliyor musunuz?
  • İnternet üzerinden araştırma sağladığınızda sorun yaşıyor musunuz?

Bunları hepsini incelemelisiniz.

Diyelim ki internetinizde hiçbir problem yok ve bu sorunu almaya devam ediyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken farklı işlemler bulunmaktadır.

Cihazınızı yeniden başlatarak deneme yapmanız gerekiyor. İndirme işlemlerinizi kapatıp açtıktan sonra tekrar yapabilirsiniz. Uygulamanızı uyku moduna aldığınızdan dolayı da sorun bulunuyor olabilir. O yüzden uyku modunda mı değil mi bunları da incelemeniz gerekiyor.

Netlflix indirme işlemlerinde yine sorun yaşıyorsa hiç çekinmeden müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Netflix müşteri hizmetlerine yukarıdaki ayarlardan da bahsedin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir