Netflix Kredi Kartı Bilgilerimi İstiyor Vereyim Mi

Netflix’e üyeliğinizi yaptırmak istiyorsanız, kart bilgilerinizin girişini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Peki bu ne kadar güvenilir hep birlikte bakacağız.

Netflix uygulaması ilk 1 ay ücretsiz geri kalan aylar içinde belli bir ücret karşılığında hizmet vermektedir. Ücretsiz dönemden yararlanbilmeniz içinde kart bilgilerinizin girişini sağlamanız gerekiyor.

Bunun ne kadar güvenilir olduğunu merak edenler için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Netflix uygulamasını kullanan kitle sayısı gün geçtikçe artmaktadır. 1 ay deneme sürümünden yararlanan kullanıcılar 1 ay bittikten sonra kullanmak istemezlerse üyeliğini iptal ettirmektedir.

Netflix Kredi Kartı Bilgilerimi İstiyor Vereyim Mi 2

Eğer siz de 1 ay deneme sürümüne bakmak istiyorsanız kart bilgilerinizi gönül rahatlığı ile girebilirsiniz. Eğer 1 ay sonunda memnun olmazsanız bu durumda üyeliğinizin iptalini yapmanız gerekiyor. Eğer üyelik iptal edilmezse ücret alınmaya başlar.

Her ay belli bir ücret karşılığında ücret kesilir. Ama siz kullanmak istiyorsanız bu durumda hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan otomatik olarak o ücret sizden kesilecektir. Güvenilir mi diye soracak olursanız? Bu sorunun yanıtını sizler zaten kullanım yaparak veriyorsunuz. Kullanım çığ gibi büyüdüğü için diyelim ki bu konuda size sıkıntı çıkardılar.

Böyle bir durumda yasal haklarınızı arayabiliyorsunuz. Ve aynı zamanda uygulamanın kendi müşteri hizmetleri olmasından dolayı da hemen arayıp konularınız hakkında destekte alabilirsiniz.

Netflix Müşteri Hizmetleri Numarası

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir