Netflix Oturum Kapatma Nasıl Yapılır

Netflix programına bir televizyondan girdiğinizde oturumu kapatmadan çıkarsanız başkası sizin adınıza kullanım yapabilir.

Oturumu kapatmadığınız andan itibaren o televizyon kullanıcısı yada bilgisayar veya telefon kullanıcısı ne zaman netflix uygulamasına girerse sizin açık kalan oturumunuzla kullanım yapabiliyor.

Netflix Oturum Kapatma Nasıl Yapılır

Biz tüm netflix kullanan arkadaşlarımıza muhakkak oturumlarını kapatarak çıkış yapmalarını istemekteyiz. Bir misafirliğe gittiğiniz ve arkadaşınızla birlikte sinema tarzı bir film izlemeye karar verdiniz. Hemen televizyondan netflix oturumunu açarak yeni filmler izlemeye başlayabilirsiniz.

Netflix Oturum Kapatma

Kalkarken o oturumu kapatmadığınız sürece arkadaşınız siz olmadan da izlemeye devam edecektir. Oturumu açtıktan sonra işiniz bittiğinde ana sayfaya gelerek oradan ayarlar kısmına girip oturumu kapat diyebiliyorsunuz.

Oturumun kapatılmasının ardından artık kimse sizin adınıza netflix uygulamasını kullanamaz. Giriş bilgilerini de her 1 aydan 1 aya değiştirmeniz de yarar bulunmaktadır. Uydu ayarı olarak televizyonda tanımlı tüm ayarlar hakkında sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz. Devamı makaleler için Netflix Rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir