Netflix Seslendirme Dilini Değiştirme

Televizyonunuzda, bilgisayarınızda ya da telefonunuzda Netflix uygulamasına girerek seslendirme dilini değiştirme  işlemine gidebilir. Netflix kullanan kişilerin son zamanlarda ilettiği problemlerden birisi seslendirme dilidir. Seslendirme dilinin farklı olması ya da istemsiz şekilde değişmesi ister istemez problem yaşamanıza neden olabilmektedir. Yabancı bir dizi izlediğiniz sırada seslendirme dili Türkçe değil başka bir şeyse eğer bu o filmi izleyemeyeceğiniz anlamına gelecektir.

Filmi izlemeyi çok istiyorsanız eğer bir bilgisayar ya da telefona sahip olmalısınız. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Nedeni ayarları www.netflix.com adresinde oturum aç diyerek açıp sağlamanız gerekiyor da ondan.

Netflix Seslendirme Dilini Değiştirme

Netflix Seslendirme Ayarı

Telefonunuz ya da bilgisayarınızda netflix uygulamanıza girişinizi yaptıktan sonra adımları aşağıdaki şekilde sağlayın.

  • Bir bilgisayarda veya mobil tarayıcıda Netflix.com adresinde Oturum Açın.
  • Profilleri Yönet öğesini seçiyorsunuz.
  • Tercih ettiğiniz profili seçiyorsunuz.
  • Tercih ettiğiniz seslendirme Dilini seçiyorsunuz.
  • Seçtiğiniz film veya diziyi tercih ettiğiniz seslendirmeyle tekrar oynatmayı seçiyorsunuz.

Bahsettiğimiz ayarları yaptıktan sonra Netflix Seslendirme dili değiştirme artık başarı ile sonuçlanmış olacaktır. Netflix evde kaldığımız bu haftalarda olmazsa olmaz bağlantılar arasındaki yerini korumaktadır. Program hakkında sormak istediklerinizi bize ulaştırın.

Seslendirme dili bu ayarlar sonucunda işleme girmiyor ise eğer netflix müşteri hizmetlerini aramalısınız. Netflix müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir