Netflix Sıfırlaması Nasıl Yapılır

Netflix Sıfırlaması Nasıl Yapılır ? Netflix hesabınızda sinema filmlerini izlemek istiyorsunuz fakat ağ hatasıyla karşılaşıyorsanız sıfırlama yapıp sorunu giderebilmenin yollarını sunacağız.

Netflix Sıfırlamayı Nereden Yapabilirim

Son dönemlerin en çılgın programlarından olan Netflix uygulaması popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Televizyon, telefon ve bilgisayarlarda oturum açıp sinema filmlerini izlemiş olduğunuz uygulamada üyelik sonrasında filmleri izleyebiliyorsunuz.

Netflix Sıfırlaması Nasıl Yapılır 1

Netflix ücretsiz kullanım sonunda ücretli hale dönüşmesinden ötürü kart bilgilerinizi girmeniz gereken bir uygulamadır. Karttan ücret kendiliğinden çekilmektedir. İptal etmek isterseniz iptalinin öncesinde devreye alınması gereklidir.

Netflix Ağ Hatası Sonrasında Sıfırlama

İnternet bağlantısıyla çalışan netflix uygulamasında ağ hatası olması halinde Ayarlar bölümüne giriyoruz. Ana sayfada Ayarlara girip Netflix yazısını görene kadar sayfayı aşağıya doğru kaydırıyoruz.

  • Netflix ögesini seçerek Yeniden başlat anahtarını açık duruma getiriyoruz.
  • Ana ekrana dönüş işlemi adına Ana ekran düğmesine iki kez ard arda basıyoruz.
  • Netflix uygulaması gelene kadar da yine aynı şekilde ekranı sağa doğru kaydırıyoruz.
  • Oturumunuzu sonlandırmamız gerekeceğinden dolayı netflix programını yukarı doğru kaydırıyoruz.
  • Ana ekran düğmesine tekrar iki kez basıyoruz.

Netflix Sıfırlaması Nasıl Yapılır 2Sıfırlama bittikten sonra netflix uygulamasını tekrar kontrol etmeniz gerekiyor. Kontrolleriniz bittiğinde ağ hatasının çözümlenmiş olması gerekiyor. Netflix sıfırlamak istediğinizde yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Netflix hakkında merak edilenleri uydu ayarı web sitemizde yazmaya devam edeceğiz. Programı kullanmak ya da kullanmayı düşünen arkadaşlarınız varsa bizim sitemize yönlendirebilirsiniz. Makalenin için Netflix Rehberi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir