Netflix Televizyonumda Yoksa Ne Yapmalıyım

Netflix televizyonumda yoksa ne yapmalıyım? Son dönemlerin en gözde programlarından birisi olan Netflix, sizin televizyonunuzda yoksa nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor sunumunu hazırladık.

Netflix son zamanların en çok tercih edilen uygulamaları arasındadır. Televizyonlarda, bilgisayarlarda ve telefonumuzda dahi açıp izleyebiliyorsunuz. İlk 1 ayı ücretsiz olan uygulamanın devamı için kart bilgilerin girilmesi gerekiyor.

Netflix tv de yok

İzlemeye devam etmeniz halinde ücret otomatik olarak her ay kredi kartınızdan kesilir. İptal etmek istediğinizde iptalini sağlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak sanıldığından daha kolay olmasından ötürü Netflix yetkilileri de üreticilerle çalışıp daha geniş alana yayılmasını hedef haline getirmektedir.

Cihazların çoğunda Netflix uygulamasının ana menü ekranında bulabilirsiniz. Ya da ana ekranda kendine yer verilmektedir. Uygulamayı ana ekranda ya da ana menüde bulamadığınız durumlarda ise muhakkak bir mağaza var mı bunu incelemeniz lazım. Mağaza varsa arama alanına Netflix yazarak arama yapmanız gerekiyor.

Netflix Televizyonumda Yoksa Ne Yapmalıyım 1Aramalar sonucunda uygulama yine çıkmıyorsa televizyonunuzun güncellemesini sağlamanız gerekebilir. Güncellemelerle birlikte Netflix uygulamanın tv’ye geldiğini görebilirsiniz. Güncellemelerin nasıl yapıldığına yönelik bir fikriniz yoksa sitemiz üzerinden güncellemeleri nasıl yapacağınızı inceleyebilirsiniz.

Güncelleme yaptıktan sonra dahi Netflix uygulaması gelmiyorsa uygulamanın muhakkak olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Tv günel olsun yeterlidir.

devices.netflix.com adresinden hangi cihazların netflix uygulamasını desteklediğine yönelik bilgilere sahip olabilirsiniz. Uydu ayarı olarak netflix hakkında merak edilenlerle ilgili sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Bizleri takipte kalmayı unutmayınız. Netflix televizyonumda yoksa ne yapmalıyım

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir