Netflix Uygulamasını Açıyorum Fakat Çalışmıyor

Netflix uygulaması açılmadığında, çalışmadığında ya da giriş yapılmadığında nelerin kontrol edilmesi gerekiyor sizlere sunacağız.

Son zamanların en popüler uygulamalarından birisi olan Netflix uygulamasını hemen hemen herkes kullanmaktadır. İlk bir ayı ücretsiz olan Netlfix, geri kalan kullanımları ücretli olarak devam etmektedir.

Netflix uygulaması internet üzerinden çalıştığından modem de bir sıkıntı yaşanması halinde otomatik olarak girişlerde de sıkıntı doğuracaktır.

Netflix Uygulamasını Açıyorum Fakat Çalışmıyor 2

Netlfix uygulamasının çalışmadığı anlarda ilk kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantısıdır. Bağlantılarınızı gözden geçirip kontrolleri yapmanız halinde sorun olmaması gerekiyor.

Oturumla ilgili bir sorun yaşıyorsanız eğer mail bilgilerinizi gözden geçirerek şifre bağlantılarını değiştirmeniz lazım.

Cihazla alakalı da bazen sorunlar oluşabilmektedir. Cihazı bir kere kapatıp açarak deneme sağlamanız lazım.

Netflix’e giriş işlemlerimizi sağladığımız da hatalarla karşılaşırsak eğer ekrana hata kodları gelmektedir. Alınan hata kodlarını internet üzerinden araştırmasını sağlayıp giderme tekniklerine bakabilirsiniz. Netflix’in aynı zamanda kendine ait müşteri hizmetleri numarasını arayarak onlardan destek alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir