Samsung Smart Tv Güncelleme Yapmıyor

Bu makalemizde Samsung Smart Tv Güncelleme Yapmıyor ise yapmanız gerekenleri ve Televizyonunuzun güncelleme ayarlarının yapmanız sırasında sorunla karşılaşıyorsanız Samsung Smart Televizyonu için bu ayarların nasıl sağlanacağını sizlere sunacağız.

Samsung marka alınan televizyonların kalitesi alan kişilerde inanılmaz bir etki bırakıyor. Görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı rahat olmasından dolayı televizyona rağbette artış göstermektedir.

Güncellemeler ise televizyonlara, bilgisayarlar, tabletere ve telefonlarımıza geldiğinde güvenlik açığının önüne geçmektedir.

Samsung Smart Tv Güncelleme Yapmıyor 2

Televizyonda bu durum hızlı gezinti yapmamıza gerçekleştiriyor. Samsung smart televizyon kullanıcıları televizyonlarına güncelleme geliyor olmasına rağmen güncellemeleri devreye koyamadıklarını dile getirmektedir.

Benzeri tarz durumları karşısında yapmanız gereken işlem televizyon kumandasını elinize almaktır. Kumanda üstünde bulunan Smart Hub tuşuna basıyoruz.
Açılan ekranda Smart Hub bağlantısını görmeniz gerekiyor. Menü tuşuna basarak Destek(support) ve oradan da Yazılım güncelle adımlarını takip ediyoruz.

Samsung Smart Tv Güncelleme Yapmıyor 3

Ayarları yaptığınızda yazılım güncellenmiyor sorununuzun çözümlenmiş olması gerekiyor. Yazılım güncelleme geldiğiniz ekranda aktif durumda olacağından dolayı güncellemeleri sorunsuz şekilde işleme alabilirsiniz.

Siz yazılım güncellemeleri yaptığınızda artık stabil güncellemelerin tamamı kendiliğinden sağlanacaktır. Güncellemelerin pasif olması güncellemeyi devreye almanıza engel olmaktadır. Güncellemeler aktif olduğundan bundan sonraki gelen güncellemelerde otomatik işleme koyulacaktır. Güncelleme ile ilgili diğer yazı için Samsung Smart Tv sayfasına göz atın.

Uydu ayarı olarak güncelleme, sinyal alamama gibi sorunların işleme alınmalarını yapabiliyoruz. Bizleri takipte kalmaya devam etmeyi tavsiye ediyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir