Televizyonumda Netflix Uygulaması Var mı?

Çoğu televizyon kullanıcısı televizyonlarında Netflix uygulamasının olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmak istediğinden dolayı yazımızı hazırladık.
Televizyonunuzda netflix uygulamasının olup olmadığı bilgilerine nasıl ulaşacağınızı kontrol etmek isteyen için incelemeleri bitirdik. Aslında bu olay oldukça basittir. Fakat ilk kez netflix uygulamasını izleyecek ve oturum açacaksınız sizlere yazımızla birlikte yardımcı olmaya çalışacağız.

Televizyonumda Netflix Uygulaması Var mı 2

Televizyondan hiç anlamayan biriyseniz eğer evinde netflix uygulamasının televizyonun destekleyip desteklemediğinizi nasıl göreceğinizi inceleyeceğiz. Televizyonunuzun kumandasında dahil netflix düğmesini görebilirsiniz. Yoksa bile televizyonun menü tuşuna bastığınızda tv ekranından gelen seçeneklerin içerisinde netflix programını görebilirsiniz.

Netflix uygulaması internet üzerinden çalışan bir uygulama olmasından dolayı tv internete bağlı olmadığı sürece göremeyebilirsiniz. Bundan dolayı televizyonu internete bağlayıp o şekilde kontrol etmeniz sizin için daha sağlıklıdır.

Aynı zamanda uygulamayı bulamadığınız taktirde televizyonun arama alanından programı arattırabilirsiniz. Oturum aç demenizle beraber mail adresinizi girerek kredi kartı bilgilerinizi ilk aşamada isteyecektir.

1 Ay ücretsiz sürümden yararlanabilmek için bile bu bilgilerin girilmesi gerekiyor. Daha sonrasında iptal etmek istersiniz iptali kendi isteğinize bağlı şekilde ayarlayabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde binlere, ardından 100 binlere ulaşan üye sayısı yakında milyonlara ulaşacağını da söyleyebiliriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir