Youtube Videosunu Arçelik Televizyonuna Aktarma

Evinizde aldığınız Arçelik televizyonunuzdan Youtube videosunu yansıtmak istiyorsanız buna yönelik gerekli bağlantıların neler olduğunu sunacağız.

Arçelik televizyonlar gösterdiği performans ve görüntü kalitesiyle evlerdeki yerleri hızlı şekilde almaktadır. Televizyonlarda aranan özellikler artık geniş bir hal almıştır. Televizyonun flash bağlantı yerinin olup olmadığı ve buna bağlı olarak internet özelliğinin aktif olup olmadığı sorularak alınmaktadır.

Televizyonlar kendi görüntü kalitesi ve kolaylığı ile tercih edilen ürünler olsa da günümüz çağında artık özellikli olması gereklidir. Alınan ürünlerde internet olmazsa olmazlar arasında kendine yer edinmiş durumdadır. İnternetsiz bir ortam düşünemediği gibi bir ev de düşünülememektedir.

Eskiye oranla artık anne ve babalarında telefonlardan gözlerini ayıramadıklarını görebilirsiniz. Youtube üzerinden izlenilen bir videoyu toplu şekilde aile içerisinde izlemek ise aranan özelliklerden birisidir. Bunun içinde televizyonun internet bağlantısını desteklemesi gerekiyor.

Televizyonunuzda youtube videosunun izlenebilmesi adına telefonunuzdan youtube alanına erişim yapıyoruz. Youtube üzerinde izlemek istediğiniz videonun üzerine geldikten sonra sağ üst alanda wifi simgesi gelecektir.

Youtube Videosunu Arçelik Televizyonuna Aktarma

Wifi simgesine tıklamanız durumunda televizyonunuzun adını görmeniz gerekiyor. Görmüyorsanız bunun nedeni televizyon ve telefonun aynı wifiye bağlı olmamasıyla alakalıdır. Her iki bağlantıyı aynı wifiye bağlı hale getirdikten sonra tüm bu işlemlerin yapılandırılması sağlanacaktır.

Böylelikle televizyondan onay verilmesiyle beraber izlemenizi yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir